Jdi na obsah Jdi na menu
 


12. 10. 2006

          Ve třech letech (1990) jsem začala navštěvovat tréninky sportovní gymnastiky, kterou jsem brzy začala dělat závodně.

 

Avšak od roku 1994 jsem se závodně věnovala modernímu formačnímu tanci v Tanečním studiu Oliver. V taneční skupině pod vedením paní Radky Srnské jsme získali tituly Mistr Čech i Vícemistr ČR či nominace na Mistrovství Evropy a Mistrovství světa.

 

         V roce 2001 jsem ve studiu začala působit i jako choreografka a lektorka dětských, juniorských a od roku 2004 i dospělých tanečních skupin.

 

         V roce 2003 jsem založila Taneční studio TWIST ve Dvoře Králové nad Labem—později byla skupina přejmenována na CARRERA—SON s.d.c. Za tři roky se zde pod mým vedením učilo tančit přes 100 dětí a juniorů. Skupina se úspěšně účastnila soutěží a veřejných vystoupení.

 

         Od roku 2003 se pravidelně vzdělávám v oboru na různých tanečních seminářích a workshopech. Z lektorů bych uvedla např.:

 

¨ Allan Lemaja – Brazílie

¨ Nobru – Brazílie

¨ Lando Wilkins - USA

¨ Patrik Chen - Dance2XS Michigan USA

¨ Falk Hentschel – Dance2XS Michigan USA

¨ Michele Oliva – Dancemodels Itálie

¨ Alvaro Aguilera – Bounce Streetdance Švédsko

¨ Ambra Succi – Bounce Streetdance Švédsko

¨ Buddha Stretch – USA

¨ Yeya – Švédsko

¨ Aleš Smolka – Dance2XS Praha

¨ Martina Pirná – Dance2XS Praha

¨ Linda Rančáková – Dance2XS Praha

¨ Pavel Kapoun – X-site Dancers Brno

¨ Michal a Daniela Sejkorovi - S.E.C.S. Salsa Praha

 ¨ Rastislav Letenaj, Jana Kekeňáková – Taneční divadlo Bralen Bratislava

¨ Martin Hladík - HDC Praha

¨  … ad.

 

         Během 13ti let jsem se závodně věnovala parketovému tanci, plesovým formacím, show, disco show, hip hop a street formacím, břišním tancům a salse.

 

         Od roku 2006 spolupracuji s producentem Jaroslavem Polákem. Natočila jsem výukové taneční DVD STREET DANCE I. K dostání na www.tvcom.cz nebo na tel. 737 815 856.

 

         Natáčím výukový taneční seriál Salsa, street dance a hip hop, který poběží od září 2007 na novém sportovním internetovém serveru TV COM. V souvislosti s tím plánuji pořádání tanečních workshopů.

 

         V současné době jsem svoji aktivní činnost v Tanečním studiu Oliver ukončila z důvodu studia a stěhování se do Prahy. Zde se ucházím o účast v taneční skupině Out Of Bounds (Allan Lemaja) a B.D.S. Academy. Zároveň budu navštěvovat lekce s tanečníky Dance2XS v tanečním studiu Dance Perfect.  Více informací najdete na jednotlivých internetových stránkách skupin (sekce Související odkazy).

  

Od září 2007 jsem členkou taneční skupiny Allana Lemaji OUT OF BOUNDS. Skupina se pod vedením Allana a letos hostujícím Nobru věnuje velkému okruhu stylů Hip hopu (New style, lockin´, poppin, crump…). Věnujeme se battlům i formačnímu tanci. O skupině jste si mohli přečíst v časopisu BOB DANCE 2/2007 (www.bobdance.cz).

 

            Pravidelně navštěvuji workshopy taneční skupiny Dance2XS a workshopy s vynikajícími zahraničními lektory.